. فناوری

فناوری

فناوری تولید محصولات چینی زرین ایران با استفاده از آخرین تکنولوژی رباتیک ساخت ظروف چینی و کوره های پخت سریع انجام می پذیرد. همچنین در بخش دکور، اگرچه کلیه محصولات شرکت چینی زرین ایران به دلیل استفاده از بهترین مواد اولیه ساخت کشورهای اروپایی و بهره مندی از آخرین فناوری های چاپ روی ظروف از مقاومت قابل ملاحظه ای در برابر شستشو در ماشین های ظرفشویی برخوردار هستند، ثبات رنگ و طرح ظروف در محصولات تزیین شده به روش IGD (دکور داخل لعابی) ۱۰۰٪ تضمین گردیده است.

 در روش دکور داخل لعابی (IGD)، که در کشور انحصاراً توسط چینی زرین تولید می شود. لعاب چینی به صورت پوششی شفاف و بسیار سخت روی نقوش را می پوشاند و به این ترتیب مقاومت طرح و نقش روی ظرف در برابر شستشوهای مکرر در ماشین ظرفشویی به میزان قابل ملاحظه ای افزایش یافته و شستشو با مواد شوینده استاندارد و درجه حرارت بالای ماشین های ظرفشویی اثری بر درخشندگی این محصولات نخواهد داشت، لذا ثبات رنگ و طرح روی ظروف به صورت مادام العمر تضمین می گردد. 

مزیت دیگر ظروف تزیین شده به روش IGD (دکور داخل لعابی) درخشش طرح و نقش روی ظروف است، زیرا استفاده از این روش درخشندگی و زیبایی مضاعفی به ظرف می بخشد. به علاوه این محصولات به دلیل عدم تماس مواد غذایی با طرح روی ظروف، بهداشتی ترین ظروف غذا خوری محسوب می گردند. به همین دلیل است که امروزه در بسیاری از کشورهای پیشرفته، این نوع محصول جایگزین انواع دیگر گردیده است. استفاده از این روش به نقوش طلایی جلوه ای مات و رنگ طلایی بی نظیری می دهد که مشابه آن در ظروف طلادار عادی وجود ندارد به خاطر داشته باشید که محصولاتی که با طلای داخل لعابی تزئین شده اند (همانند زیور آلاتی که از طلای 24 عیار ساخته شده اند) به خاطر انعطاف پذیری زیاد طلا به راحتی و حتی از پشت لعاب خش می افتد که این مطلب خود نشانگر ضخامت زیاد نقوش طلایی به کار رفته در این محصولات است ولی موجب نگرانی از جهت از بین رفتن این نقوش نیست.

  1. کلیه حقوق برای چینی زرین محفوظ است +