. آرشیو اخبار چینی زرین ایران

آرشیو

برای دسترسی به خبرهای قدیمی تر و جستجوی اخبار در بازه های زمانی مشخص از این صفحه استفاده نمایید.
 • فروش ویژه به مناسبت ماه مبارک رمضان فروش ویژه به مناسبت ماه مبارک رمضان

  به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، باطلاع مشتریان محترم میرساند، چینی زرین ایران اقلام ویژه ای برای این مناسبت در نظر گرفته است...

 • اطلاعیه مهم اطلاعیه مهم

  نظر به اینکه اخیراً عده ای سودجو با سوء استفاده از حسن اعتبار شرکت چینی زرین ایران، طی تماس های تلفنی با هم میهنان گرامی، اطلاعات نادرستی در رابطه با قرعه کشی و اهدای جوایز را مطرح نموده و بعضاً درخواست وجه می نمایند...

 • اطلاعیه فوری اطلاعیه فوری

  مشتریان گرامی، بدینوسیله به اطلاع می رساند به دلیل نزدیک شدن به تعطیلات سال نو و محدودیت در ارسال بسته های پستی، متاسفانه ارسال سفارشات به شهرستان ها (به استثناء تهران)، امکان پذیر نخواهد بود.

 • شرایط ارسال کالاها در نیمه دوم اسفند ماه شرایط ارسال کالاها در نیمه دوم اسفند ماه

  بدینوسیله به اطلاع کلیه مشتریان گرامی می رساند ارسال کالاها به شهرستان از طریق تی پاکس حداکثر تا تاریخ 96/12/23 و از طریق باربری حداکثر تا تاریخ 96/12/20 امکان پذیر خواهد بود. هم چنین ارسال کالا در شهر تهران حداکثر تا پایان روز 96/12/28 صورت خواهد پذیرفت.

 • فروش ویژه روز مادر فروش ویژه روز مادر

  ضمن تبریک پیشاپیش روز مادر، باطلاع مشتریان محترم میرساند، چینی زرین ایران اقلام ویژه ای برای این مناسبت در نظر گرفته است که شما عزیزان می توانید از تاریخ 10 تا پایان روز 17 اسفند ماه از فروشگاه آنلاین خانه زرین خریداری نمایید و در کمترین زمان ممکن، در منزل تحویل بگیرید.

 • مشارکت چینی زرین ایران در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی اصفهان مشارکت چینی زرین ایران در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی اصفهان

  با کمال مسرت به اطلاع می رساند، صنایع چینی زرین ایران امسال نیز همانند سال های گذشته در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی اصفهان حضور چشمگیری خواهد داشت.

 • چینی زرین ایران، حامی تیم ملی فوتسال بانوان ایران چینی زرین ایران، حامی تیم ملی فوتسال بانوان ایران

  تیم ملی فوتسال بانوان ایران با حمایت چینی زرین ایران، در نخستین دیدار دوستانه خود، موفق به کسب پیروزی در برابر کشور روسیه گردید.

 • بیست و یکمین مشارکت چینی زرین ایران در نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی امبینت آلمان بیست و یکمین مشارکت چینی زرین ایران در نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی امبینت آلمان

  با کمال مسرت به اطلاع می رساند، صنایع چینی زرین ایران امسال نیز همانند 20 سال گذشته در نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی امبینت آلمان حضور چشمگیری خواهد داشت.

 • فروش ویژه شب یلدا فروش ویژه شب یلدا

  ضمن تبریک پیشاپیش شب یلدا، باطلاع مشتریان محترم میرساند، چینی زرین ایران اقلام ویژه ای برای این مناسبت در نظر گرفته است که شما عزیزان می توانید تا پایان 29 آذر ماه از فروشگاه آنلاین خانه زرین خریداری نمایید و در کمترین زمان ممکن، در منزل تحویل بگیرید.

 • اهدای لوح صادرکننده نمونه استان تهران به چینی زرین ایران اهدای لوح صادرکننده نمونه استان تهران به چینی زرین ایران

  با کمال مسرت انتخاب چینی زرین ایران به عنوان صادرکننده نمونه استان تهران در سال 1396 را به اطلاع مشتریان گرامی می رساند.

 • مشارکت صنایع چینی زرین ایران در هفدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران مشارکت صنایع چینی زرین ایران در هفدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران

  با کـمال مســرت به اطلاع می رساند، صنایع چینی زرین ایـران امسال نیز همانند سال های گذشته در هفدهمین نمایشـــــگاه بین المللی لوازم خانگی تهران حضور چشمگیری خواهد داشت.

 • فروش ویژه محصولات کریستالین و قاشق و چنگال های زرین در جشنواره از عید تا عید فروش ویژه محصولات کریستالین و قاشق و چنگال های زرین در جشنواره از عید تا عید

  به مناسبت فرا رسیدن اعیاد سعید قربان و غدیر خم باطلاع مشتریان محترم میرساند، چینی زرین ایران اقلام ویژه ای برای این مناسبت در نظر گرفته است که شما عزیزان می توانید از تاریخ دهم لغایت هجدهم شهریور ماه از فروشگاه آنلاین خانه زرین و خانه های زرین خریداری نمایید و در کمترین زمان ممکن، در منزل تحویل بگیرید.


 1 2 3 4 5  ...  

 1. کلیه حقوق برای چینی زرین محفوظ است +