. آرشیو اخبار چینی زرین ایران

آرشیو

برای دسترسی به خبرهای قدیمی تر و جستجوی اخبار در بازه های زمانی مشخص از این صفحه استفاده نمایید.
 • فروش ویژه شب یلدا فروش ویژه شب یلدا

  ضمن تبریک پیشاپیش شب یلدا، باطلاع مشتریان محترم میرساند، چینی زرین ایران اقلام ویژه ای برای این مناسبت در نظر گرفته است که شما عزیزان می توانید تا پایان 29 آذر ماه از فروشگاه آنلاین خانه زرین خریداری نمایید و در کمترین زمان ممکن، در منزل تحویل بگیرید.

 • اهدای لوح صادرکننده نمونه استان تهران به چینی زرین ایران اهدای لوح صادرکننده نمونه استان تهران به چینی زرین ایران

  با کمال مسرت انتخاب چینی زرین ایران به عنوان صادرکننده نمونه استان تهران در سال 1396 را به اطلاع مشتریان گرامی می رساند.

 • مشارکت صنایع چینی زرین ایران در هفدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران مشارکت صنایع چینی زرین ایران در هفدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران

  با کـمال مســرت به اطلاع می رساند، صنایع چینی زرین ایـران امسال نیز همانند سال های گذشته در هفدهمین نمایشـــــگاه بین المللی لوازم خانگی تهران حضور چشمگیری خواهد داشت.

 • فروش ویژه محصولات کریستالین و قاشق و چنگال های زرین در جشنواره از عید تا عید فروش ویژه محصولات کریستالین و قاشق و چنگال های زرین در جشنواره از عید تا عید

  به مناسبت فرا رسیدن اعیاد سعید قربان و غدیر خم باطلاع مشتریان محترم میرساند، چینی زرین ایران اقلام ویژه ای برای این مناسبت در نظر گرفته است که شما عزیزان می توانید از تاریخ دهم لغایت هجدهم شهریور ماه از فروشگاه آنلاین خانه زرین و خانه های زرین خریداری نمایید و در کمترین زمان ممکن، در منزل تحویل بگیرید.

 • محصولات ویژه چینی زرین ایران به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان محصولات ویژه چینی زرین ایران به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان

  به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، باطلاع مشتریان محترم میرساند، چینی زرین ایران اقلام ویژه ای برای این مناسبت در نظر گرفته است که شما عزیزان می توانید از تاریخ ششم خرداد تا پایان ماه مبارک رمضان از فروشگاه آنلاین خانه زرین خریداری نمایید و در کمترین زمان ممکن، در منزل تحویل بگیرید.

 • فروش ویژه محصولات چینی زرین ایران به مناسبت نیمه شعبان فروش ویژه محصولات چینی زرین ایران به مناسبت نیمه شعبان

  ضمن تبریک پیشاپیش نیمه شعبان، باطلاع مشتریان محترم میرساند، چینی زرین ایران اقلام ویژه ای برای این مناسبت در نظر گرفته است...

 • چینی زرین ایران، حامی ورزش بانوان کشور چینی زرین ایران، حامی ورزش بانوان کشور

  اهمیت و محاسن ورزش در زندگی امروز بر کسی پوشیده نیست ولی متاسفانه ورزش بانوان کمتر مورد توجه قرار گرفته است.

 • چینی زرین ایران، برند محبوب مصرف کنندگان در سال 1396 چینی زرین ایران، برند محبوب مصرف کنندگان در سال 1396

  با کمال مسرت به اطلاع مشتریان گرامی می رساند، بر اساس نظرسنجی های مردمی توسط هیات اجرایی جشنواره برند محبوب، چینی زرین ایران برای دومین سال متوالی به عنوان برند محبوب مصرف کنندگان در سال 1396 انتخاب گردید.

 • اطلاعیه فوری اطلاعیه فوری

  بدینوسیله به اطلاع کلیه مشتریان گرامی می رساند به دلیل عدم مجوز امکان تردد بسته های پستی در بین جاده ها، از این ساعت به بعد ارسال کالاها به کلیه نقاط کشور امکان پذیر نخواهد بود.

 • فروش ویژه روز مادر فروش ویژه روز مادر

  ضمن تبریک پیشاپیش روز مادر، باطلاع مشتریان محترم میرساند، چینی زرین ایران اقلام ویژه ای برای این مناسبت در نظر گرفته است که شما عزیزان می توانید از تاریخ 18 تا پایان روز 20 اسفند ماه با تخفیف 10 درصدی از فروشگاه آنلاین خانه زرین خریداری نمایید و در کمترین زمان ممکن، در منزل تحویل بگیرید.

 • شرایط ارسال کالاها در نیمه دوم اسفند ماه شرایط ارسال کالاها در نیمه دوم اسفند ماه

  بدینوسیله به اطلاع کلیه مشتریان گرامی می رساند ارسال کالاها به شهرستان از طریق تی پاکس حداکثر تا تاریخ 95/12/24 و از طریق باربری حداکثر تا تاریخ 95/12/18 امکان پذیر خواهد بود. هم چنین ارسال کالا در شهر تهران حداکثر تا پایان روز 95/12/26 صورت خواهد پذیرفت.

 • اهدای لوح تقدیر و تندیس چهاردهمین جشنواره تولید ملی - افتخار ملی به چینی زرین ایران اهدای لوح تقدیر و تندیس چهاردهمین جشنواره تولید ملی - افتخار ملی به چینی زرین ایران

  به پاسداشت عملکرد شایسته چینی زرین ایران در جهت اعتلای تولید ملی ، لوح تقدیر و تندیس "چهاردهمین جشنواره تولید ملی - افتخار ملی" ، به شرکت صنایع چینی زرین ایران اهدا گردید.


 1 2 3 4 5  ...  

 1. کلیه حقوق برای چینی زرین محفوظ است +