. آرشیو اخبار چینی زرین ایران

آرشیو

برای دسترسی به خبرهای قدیمی تر و جستجوی اخبار در بازه های زمانی مشخص از این صفحه استفاده نمایید.
 • اطلاعیه اطلاعیه

  مشتریان گرامی، بدینوسیله به اطلاع می رساند، پیرو دستورالعمل ستاد مدیریت بیماری کرونا، کلیه شعب خانه زرین تا اطلاع ثانوی تعطیل می باشند.

 • اطلاعیه اطلاعیه

  مشتریان گرامی، بدینوسیله ضمن آرزوی سلامتی شما عزیزان به استحضار می رساند، با توجه به شرایط اضطراری این روزها، ارسال کلیه سفارشات تهران و شهرستانها تا تاریخ بیستم فروردین 1399 به تعویق خواهد افتاد.

 • فستیوال 98 چینی زرین تمدید شد فستیوال 98 چینی زرین تمدید شد

  نظر به درخواست های مکرر مشتریان گرامی، مهلت شرکت در فستیوال 98 زرین تا تاریخ 99/02/31 تمدید شد.

 • فروش ویژه روز مادر فروش ویژه روز مادر

  ضمن تبریک پیشاپیش روز مادر، باطلاع مشتریان محترم میرساند، چینی زرین ایران اقلام ویژه ای برای این مناسبت در نظر گرفته است که شما عزیزان می توانید از تاریخ 19 تا پایان روز 26 بهمن ماه از فروشگاه آنلاین خانه زرین و خانه های زرین خریداری نمایید و در کمترین زمان ممکن، در منزل تحویل بگیرید.

 • بیست و سومین مشارکت چینی زرین ایران در نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی امبینت آلمان بیست و سومین مشارکت چینی زرین ایران در نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی امبینت آلمان

  دوستان و همراهان گرامی، بار دیگر "چینی زرین ایران" در کنار معتبرترین برندهای تجاری صنعت لوازم خانگی در جهان، آخرین محصولات و دستاوردهای خود را در بیست و سومین حضور در نمایشگاه بین المللی امبینت آلمان ، به نمایش می گذارد.

 • مشارکت چینی زرین ایران در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی اصفهان مشارکت چینی زرین ایران در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی اصفهان

  با کمال مسرت به اطلاع می رساند، صنایع چینی زرین ایران امسال نیز همانند سال های گذشته در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی اصفهان حضور چشمگیری خواهد داشت.

 • اطلاعیه مهم اطلاعیه مهم

  به اطلاع کلیه مصرف کنندگان عزیز می رساند، متاسفانه افرادی به قصد کلاهبرداری اقدام به درج آگهی به عنوان عامل فروش محصولات چینی زرین نموده و از طریق کانال تلگرام، وب سایت دیوار، شیپور و ... اقدام به اخذ وجوهی از مصرف کنندگان می نمایند.

 • فستیوال 98 چینی زرین فستیوال 98 چینی زرین

  با آغاز اولین ماه زمستان با شما به استقبال فستیوال 98 چینی زرین می رویم تا محصولات زرین زینت بخش خانه های گرم شما همراهان عزیز باشد.

 • فروش ویژه شب یلدا فروش ویژه شب یلدا

  ضمن تبریک پیشاپیش شب یلدا، باطلاع مشتریان محترم میرساند، چینی زرین ایران اقلام ویژه ای برای این مناسبت در نظر گرفته است که شما عزیزان می توانید تا پایان 30 آذر ماه از فروشگاه های خانه زرین و یا فروشگاه آنلاین خانه زرین خریداری نمایید و در کمترین زمان ممکن، در منزل تحویل بگیرید.

 • مشارکت صنایع چینی زرین ایران در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران مشارکت صنایع چینی زرین ایران در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران

  با کمال مسرت به اطلاع می رساند، صنایع چینی زرین ایران امسال نیز همانند سال های گذشته در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران حضور چشمگیری خواهد داشت.

 • چینی زرین ایران، برند محبوب مصرف کنندگان در سال 1398 چینی زرین ایران، برند محبوب مصرف کنندگان در سال 1398

  با کمال مسرت به اطلاع مشتریان گرامی می رساند، بر اساس نظرسنجی های مردمی توسط هیات اجرایی جشنواره برند محبوب، چینی زرین ایران برای چهارمین سال متوالی به عنوان برند محبوب مصرف کنندگان در سال 1398 انتخاب گردید.

 • فروش ویژه روز جهانی کودک فروش ویژه روز جهانی کودک

  ضمن تبریک پیشاپیش روز جهانی کودک، باطلاع مشتریان محترم میرساند، چینی زرین ایران اقلام ویژه ای برای این مناسبت در نظر گرفته است که شما عزیزان می توانید از تاریخ 14 تا پایان روز 20 مهر ماه ازفروشگاه آنلاین و شعب خانه زرین خریداری نمایید و در کمترین زمان ممکن، در منزل تحویل بگیرید.


 1 2 3 4 5  ...  

 1. کلیه حقوق برای چینی زرین محفوظ است +