. آرشیو اخبار چینی زرین ایران

آرشیو

برای دسترسی به خبرهای قدیمی تر و جستجوی اخبار در بازه های زمانی مشخص از این صفحه استفاده نمایید.
 • جشنواره عید تا عید زرین جشنواره عید تا عید زرین

  به مناسبت فرا رسیدن اعیاد سعید قربان و غدیرخم، باطلاع مشتریان محترم میرساند، چینی زرین ایران محصولاتی را با تخفیف ویژه برای این مناسبت در نظر گرفته است ...

 • 🌸سال 1402 مبارک 🌸 🌸سال 1402 مبارک 🌸

  صنایع چینی زرین ایران سال خوبی را برای شما همراهان عزیز آرزومند است.

 • جشنواره نوروزی محصولات چینی زرین ایران جشنواره نوروزی محصولات چینی زرین ایران

  ضمن تبریک پیشاپیش عید نوروز، به اطلاع مشتریان محترم میرساند، چینی زرین ایران محصولاتی را با تخفیف ویژه برای این مناسبت در نظر گرفته است که شما عزیزان می توانید از تاریخ 1 تا پایان روز 23 اسفند ماه از وب سایت و فروشگاه های خانه زرین خریداری نمایید و در کمترین زمان ممکن، در منزل تحویل بگیرید.

 • مشارکت چینی زرین ایران در بیست و ششمین نمایشگاه تخصصی لوازم خانگی اصفهان مشارکت چینی زرین ایران در بیست و ششمین نمایشگاه تخصصی لوازم خانگی اصفهان

  بدینوسیله به اطلاع می رساند، صنایع چینی زرین ایران در بیست و ششمین نمایشگاه تخصصی لوازم خانگی اصفهان حضور چشمگیری خواهد داشت.

 • مشارکت چینی زرین ایران در چهارمین نمایشگاه بین‌المللی خدمات و تجهیزات هتلداری مشارکت چینی زرین ایران در چهارمین نمایشگاه بین‌المللی خدمات و تجهیزات هتلداری

  بدینوسیله به اطلاع می رساند، صنایع چینی زرین ایران در چهارمین نمایشگاه بین‌المللی خدمات و تجهیزات هتلداری حضور چشمگیری خواهد داشت.

 • فروش ویژه روز مادر فروش ویژه روز مادر

  ضمن تبریک پیشاپیش روز مادر، باطلاع مشتریان محترم میرساند، چینی زرین ایران محصولاتی را با تخفیف ویژه برای این مناسبت در نظر گرفته است که شما عزیزان میتوانید از تاریخ 20 دی تا پایان روز 15 بهمن ماه از فروشگاه آنلاین خانه زرین و خانه های زرین خریداری نمایید و در کمترین زمان ممکن، در منزل تحویل بگیرید.

 • 🎄🎅🏼 HAPPY NEW YEAR 🎅🏼🎄 🎄🎅🏼 HAPPY NEW YEAR 🎅🏼🎄

  سال نو میلادی را به همه هم میهنان عزیز، خصوصاً مسیحیان گرامی تبریک می گوییم.

 • انتخاب شرکت صنایع چینی زرین ایران به عنوان صادرکننده نمونه سال 1401 انتخاب شرکت صنایع چینی زرین ایران به عنوان صادرکننده نمونه سال 1401

  با کمال مسرت به اطلاع مشتریان گرامی می رساند، چینی زرین ایران پس از سه دوره انتخاب به عنوان صادرکننده نمونه در سال های 1380، 1388 و 1390، امسال نیز برای چهارمین بار به عنوان صادرکننده نمونه کشور انتخاب گردید.

 • فروش ویژه محصولات در جشنواره عید تا عید زرین فروش ویژه محصولات در جشنواره عید تا عید زرین

  به مناسبت فرا رسیدن اعیاد سعید قربان و غدیرخم، باطلاع مشتریان محترم میرساند، چینی زرین ایران محصولاتی را با تخفیف ویژه برای این مناسبت در نظر گرفته است که شما عزیزان میتوانید از تاریخ 17 لغایت 27 تیر ماه از فروشگاه آنلاین خانه زرین و خانه های زرین خریداری نمایید و در کمترین زمان ممکن، در منزل تحویل بگیرید.

 • "صنایع چینی زرین ایران" برگزیده بیست و سومین همایش ملی واحدهای صنعتی، معدنی و خدماتی سبز کشور "صنایع چینی زرین ایران" برگزیده بیست و سومین همایش ملی واحدهای صنعتی، معدنی و خدماتی سبز کشور

  مایه بسی خرسندی است به اطلاع شما هموطنان گرامی برسانیم، صنایع چینی زرین ایران بار دیگر به عنوان "واحد سبز کشور" برگزیده شد. در کنار هم برای حفظ و ارتقاء محیط زیست کشور تلاش خواهیم کرد.

 • فروش ویژه به مناسبت عید سعید فطر فروش ویژه به مناسبت عید سعید فطر

  به اطلاع مشتریان محترم میرساند، به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر، از امروز تا پایان روز 16 اردیبهشت ماه میتوانید منتخبی از سرویس های 6 نفره غذاخوری و سرویس های 12 نفره کامل چینی زرین را با تخفیف ویژه از فروشگاه آنلاین و شعب خانه زرین خریداری نمایید و در کمترین زمان ممکن، در منزل تحویل بگیرید.

 • فروش ویژه به مناسبت ماه مبارک رمضان فروش ویژه به مناسبت ماه مبارک رمضان

  به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، باطلاع مشتریان محترم میرساند، چینی زرین ایران محصولاتی را با تخفیف ویژه برای این مناسبت در نظر گرفته است که شما عزیزان می توانید از تاریخ 15 لغایت 31 فروردین ماه از شعب خانه زرین و فروشگاه آنلاین خانه زرین خریداری نمایید و در کمترین زمان ممکن، در منزل تحویل بگیرید.


 1 2 3 4 5  ...  

 1. کلیه حقوق برای چینی زرین محفوظ است +