. آرشیو اخبار چینی زرین ایران

آرشیو

برای دسترسی به خبرهای قدیمی تر و جستجوی اخبار در بازه های زمانی مشخص از این صفحه استفاده نمایید.
 • فروش ویژه شب یلدا فروش ویژه شب یلدا

  ضمن تبریک پیشاپیش شب یلدا، باطلاع مشتریان محترم میرساند، چینی زرین ایران اقلام ویژه ای برای این مناسبت در نظر گرفته است که شما عزیزان می توانید تا پایان 30 آذر ماه از فروشگاه های خانه زرین و یا فروشگاه آنلاین خانه زرین خریداری نمایید و در کمترین زمان ممکن، در منزل تحویل بگیرید.

 • مشارکت صنایع چینی زرین ایران در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران مشارکت صنایع چینی زرین ایران در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران

  با کمال مسرت به اطلاع می رساند، صنایع چینی زرین ایران امسال نیز همانند سال های گذشته در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران حضور چشمگیری خواهد داشت.

 • چینی زرین ایران، برند محبوب مصرف کنندگان در سال 1398 چینی زرین ایران، برند محبوب مصرف کنندگان در سال 1398

  با کمال مسرت به اطلاع مشتریان گرامی می رساند، بر اساس نظرسنجی های مردمی توسط هیات اجرایی جشنواره برند محبوب، چینی زرین ایران برای چهارمین سال متوالی به عنوان برند محبوب مصرف کنندگان در سال 1398 انتخاب گردید.

 • فروش ویژه روز جهانی کودک فروش ویژه روز جهانی کودک

  ضمن تبریک پیشاپیش روز جهانی کودک، باطلاع مشتریان محترم میرساند، چینی زرین ایران اقلام ویژه ای برای این مناسبت در نظر گرفته است که شما عزیزان می توانید از تاریخ 14 تا پایان روز 20 مهر ماه ازفروشگاه آنلاین و شعب خانه زرین خریداری نمایید و در کمترین زمان ممکن، در منزل تحویل بگیرید.

 • فروش ویژه ماگ استیم فروش ویژه ماگ استیم

  مشتریان محترم به اطلاع می رساند شما عزیزان می توانید ماگ های استیم جدید چینی زرین را در فروش ویژه مهر ماه، از تاریخ 8 لغایت پایان ماه جاری از فروشگاه آنلاین و شعب خانه زرین خریداری نمایید و در کمترین زمان ممکن، در منزل تحویل بگیرید.

 • کارگاه آموزشی دانشگاه باوهاوس در اصفهان کارگاه آموزشی دانشگاه باوهاوس در اصفهان

  به مناسبت یکصدمین سالگرد تاسیس دانشگاه باوهاوس که یکی از اثرگذارترین مکاتب معماری و هنری قرن اخیر به شمار می رود، توری جهانی متشکل از شش کارگاه در شش زمینه هنری، در مهمترین شهرهای دنیا از سئول تا نیویورک برگزار می گردد.

 • مسابقه دوستانه تیم ملی فوتسال بانوان ایران و روسیه با حمایت چینی زرین ایران مسابقه دوستانه تیم ملی فوتسال بانوان ایران و روسیه با حمایت چینی زرین ایران

  شرکت چینی زرین ایران، پیروزی و سرافرازی بانوان عزیز ورزشکار تیم ملی فوتسال ایران، در میادین جهانی را آرزومند است.

 • فروش ویژه روز مادر فروش ویژه روز مادر

  ضمن تبریک پیشاپیش روز مادر، باطلاع مشتریان محترم میرساند، چینی زرین ایران اقلام ویژه ای برای این مناسبت در نظر گرفته است که شما عزیزان می توانید از تاریخ 1 تا پایان روز 7 اسفند ماه از فروشگاه آنلاین خانه زرین خریداری نمایید و در کمترین زمان ممکن، در منزل تحویل بگیرید.

 • اطلاعیه مهم اطلاعیه مهم

  همراهان گرامی اخیرا مشاهده شده افرادی کلاهبردار طی تماس های تلفنی با معرفی خود به عنوان نماینده شرکت چینی زرین ایران و به بهانه برنده شدن در قرعه کشی و ... اقدام به اخذ اطلاعات غیرمعمول از جمله: شماره حساب، رمز و سایر اطلاعات شخصی مشتریان عزیز می نمایند.

 • مشارکت چینی زرین ایران در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی اصفهان مشارکت چینی زرین ایران در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی اصفهان

  با کمال مسرت به اطلاع می رساند، صنایع چینی زرین ایران امسال نیز همانند سال های گذشته در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی اصفهان حضور چشمگیری خواهد داشت.

 • بیانیه دپارتمان بازاریابی فدراسیون فوتبال در خصوص تخلفات برخی شرکت ها بیانیه دپارتمان بازاریابی فدراسیون فوتبال در خصوص تخلفات برخی شرکت ها

  دپارتمان بازاریابی فدراسیون در خصوص تخلفات شرکتهای تجاری و سوء استفاده از برند فدراسیون در تبلیغات بیانیه ای صادر کرد. به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در این بیانیه آمده است:

 • اعطای نشان، لوح و تندیس چهره‌ برتر صنعت به جناب آقای مهندس عباسعلی قصاعی در سومین دوره مراسم امین الضرب اعطای نشان، لوح و تندیس چهره‌ برتر صنعت به جناب آقای مهندس عباسعلی قصاعی در سومین دوره مراسم امین الضرب

  در این مراسم، جناب آقای مهندس عباسعلی قصاعی لوح، نشان و تندیس امین‌الضرب را از معاون اول رئیس‌جمهور دریافت کردند.


 1 2 3 4 5  ...  

 1. کلیه حقوق برای چینی زرین محفوظ است +