. عناوین اخبار چینی زرین ایران

عناوین

آخرین اخبار و رویدادهای صنایع چینی زرین ایران در این بخش از وب سایت منتشر می شود.
 • فروش ویژه شب یلدا فروش ویژه شب یلدا

  ضمن تبریک پیشاپیش شب یلدا، باطلاع مشتریان محترم میرساند، چینی زرین ایران اقلام ویژه ای برای این مناسبت در نظر گرفته است که شما عزیزان می توانید تا پایان 30 آذر ماه از فروشگاه های خانه زرین و یا فروشگاه آنلاین خانه زرین خریداری نمایید و در کمترین زمان ممکن، در منزل تحویل بگیرید.

 • مشارکت صنایع چینی زرین ایران در هجدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران مشارکت صنایع چینی زرین ایران در هجدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران

  با کمال مسرت به اطلاع می رساند، صنایع چینی زرین ایران امسال نیز همانند سال های گذشته در هجدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران حضور چشمگیری خواهد داشت.

 • اطلاعیه در رابطه با بازگشایی خانه زرین شعبه توحید اصفهان	اطلاعیه در رابطه با بازگشایی خانه زرین شعبه توحید اصفهان

  مشتریان گرامی، ضمن عرض پوزش، احتراماً به اطلاع می رساند به دلیل طولانی شدن عملیات بازسازی، زمان بازگشایی خانه زرین شعبه توحید اصفهان اوایل آذر ماه اعلام خواهد شد.

 • اطلاعیه مهم در رابطه با خانه زرین شعبه توحید اصفهان اطلاعیه مهم در رابطه با خانه زرین شعبه توحید اصفهان

  مشتریان گرامی، احتراماً به اطلاع می رساند خانه زرین شعبه توحید اصفهان از تاریخ 97/06/16 لغایت 97/08/20 جهت بازسازی تعطیل می باشد.

 • بازدید دختران قهرمان فوتسال آسیا از کارخانه چینی زرین ایران بازدید دختران قهرمان فوتسال آسیا از کارخانه چینی زرین ایران

  روز شنبه 27 مرداد ماه، صنایع چینی زرین ایران میزبان بازیکنان و کادر فنی تیم ملی فوتسال بانوان ایران بود.

 • اطلاعیه اطلاعیه

  احتراماً به استحضار می رساند، به منظور صرفه جویی در مصرف برق، فروشگاههای خانه زرین در ساعات اوج مصرف (11 الی 16) با چراغ های نیمه روشن پذیرای شما عزیزان خواهند بود.

 • چینی زرین ایران، برند محبوب مصرف کنندگان در سال 1397 چینی زرین ایران، برند محبوب مصرف کنندگان در سال 1397

  با کمال مسرت به اطلاع مشتریان گرامی می رساند، بر اساس نظرسنجی های مردمی توسط هیات اجرایی جشنواره برند محبوب، چینی زرین ایران برای سومین سال متوالی به عنوان برند محبوب مصرف کنندگان در سال 1397 انتخاب گردید.

 • فروش ویژه به مناسبت ماه مبارک رمضان فروش ویژه به مناسبت ماه مبارک رمضان

  به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، باطلاع مشتریان محترم میرساند، چینی زرین ایران اقلام ویژه ای برای این مناسبت در نظر گرفته است...

 • اطلاعیه اطلاعیه

  نظر به اینکه اخیراً عده ای سودجو با سوء استفاده از حسن اعتبار شرکت چینی زرین ایران، طی تماس های تلفنی با هم میهنان گرامی، اطلاعات نادرستی در رابطه با قرعه کشی و اهدای جوایز را مطرح نموده و بعضاً درخواست وجه می نمایند...

 • اطلاعیه اطلاعیه

  مشتریان گرامی، بدینوسیله به اطلاع می رساند به دلیل نزدیک شدن به تعطیلات سال نو و محدودیت در ارسال بسته های پستی، متاسفانه ارسال سفارشات به شهرستان ها (به استثناء تهران)، امکان پذیر نخواهد بود.

 • شرایط ارسال کالاها در نیمه دوم اسفند ماه شرایط ارسال کالاها در نیمه دوم اسفند ماه

  بدینوسیله به اطلاع کلیه مشتریان گرامی می رساند ارسال کالاها به شهرستان از طریق تی پاکس حداکثر تا تاریخ 96/12/23 و از طریق باربری حداکثر تا تاریخ 96/12/20 امکان پذیر خواهد بود. هم چنین ارسال کالا در شهر تهران حداکثر تا پایان روز 96/12/28 صورت خواهد پذیرفت.

 • فروش ویژه روز مادر فروش ویژه روز مادر

  ضمن تبریک پیشاپیش روز مادر، باطلاع مشتریان محترم میرساند، چینی زرین ایران اقلام ویژه ای برای این مناسبت در نظر گرفته است که شما عزیزان می توانید از تاریخ 10 تا پایان روز 17 اسفند ماه از فروشگاه آنلاین خانه زرین خریداری نمایید و در کمترین زمان ممکن، در منزل تحویل بگیرید.


 1 2 3 4 5  ...  

 1. کلیه حقوق برای چینی زرین محفوظ است +