. عناوین اخبار چینی زرین ایران

عناوین

آخرین اخبار و رویدادهای صنایع چینی زرین ایران در این بخش از وب سایت منتشر می شود.
 • اطلاعیه مهم اطلاعیه مهم

  مشتریان گرامی، بدینوسیله به اطلاع می رساند، تاریخ قرعه کشی فستیوال 99 زرین یکم تیر ماه مصادف با ولادت حضرت امام رضا (ع) خواهد بود و اسامی برندگان از طریق وب سایت خانه زرین و صفحه رسمی اینستاگرام چینی زرین به اطلاع شما همراهان خواهد رسید.

 • پایان فرصت مشارکت در فستیوال 99 چینی زرین پایان فرصت مشارکت در فستیوال 99 چینی زرین

  مشتریان گرامی، بدینوسیله به اطلاع می رساند مهلت مشارکت در فستیوال 99 زرین به پایان رسیده است.

 • فستیوال 99 چینی زرین برای آخرین بار تمدید شد فستیوال 99 چینی زرین برای آخرین بار تمدید شد

  نظر به درخواست های مکرر شما مشتریان عزیز، مهلت شرکت در فستیوال 99 زرین برای آخرین بار تا 31 اردیبهشت ماه تمدید شد.

 • اطلاعیه اطلاعیه

  مشتریان گرامی بدینوسیله به اطلاع می رساند، پیرو دستورالعمل ستاد مدیریت بیماری کرونا، کلیه شعب خانه زرین (تهران و اصفهان) تا پایان محدودیت ها به صورت تلفنی آماده ثبت سفارش و ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند و ارسال در سراسر شهر تهران به صورت رایگان انجام خواهد شد.

 • فستیوال 99 چینی زرین تمدید شد فستیوال 99 چینی زرین تمدید شد

  با توجه به استقبال بی نظیر مشتریان گرامی، فستیوال 99 زرین تا 31 فروردین ماه 1400 تمدید شد.

 • فروش ویژه عید نوروز فروش ویژه عید نوروز

  ضمن تبریک پیشاپیش عید نوروز، باطلاع مشتریان محترم میرساند، چینی زرین ایران محصولاتی را با تخفیف ویژه برای این مناسبت در نظر گرفته است که شما عزیزان میتوانید از تاریخ 7 تا پایان روز 21 اسفند ماه از فروشگاه آنلاین خانه زرین و خانه های زرین خریداری نمایید و در کمترین زمان ممکن، در منزل تحویل بگیرید.

 • فروش ویژه روز مادر فروش ویژه روز مادر

  ضمن تبریک پیشاپیش روز مادر، باطلاع مشتریان محترم میرساند، چینی زرین ایران محصولاتی را با تخفیف ویژه برای این مناسبت در نظر گرفته است که شما عزیزان می توانید از تاریخ 9 تا پایان روز 15 بهمن ماه از فروشگاه آنلاین خانه زرین و خانه های زرین خریداری نمایید و در کمترین زمان ممکن، در منزل تحویل بگیرید.

 • فستیوال 99 چینی زرین فستیوال 99 چینی زرین

  نظر به استقبال کم نظیر مشتریان عزیز و با پشتوانه برگزاری موفق اولین دوره فستیوال چینی زرین در سال 98، بار دیگر با جوایز بیشتر با شما به استقبال فستیوال 99 چینی زرین می رویم تا محصولات زرین زینت بخش خانه های گرم شما همراهان عزیز باشد.

 • فروش ویژه شب یلدا فروش ویژه شب یلدا

  ضمن تبریک پیشاپیش شب یلدا، باطلاع مشتریان محترم میرساند، چینی زرین ایران اقلام ویژه ای برای این مناسبت در نظر گرفته است که شما عزیزان می توانید تا پایان 30 آذر ماه از فروشگاه های خانه زرین و یا فروشگاه آنلاین خانه زرین خریداری نمایید و در کمترین زمان ممکن، در منزل تحویل بگیرید.

 • فروش ویژه روز جهانی کودک فروش ویژه روز جهانی کودک

  ضمن تبریک پیشاپیش روز جهانی کودک، باطلاع مشتریان محترم میرساند، چینی زرین ایران اقلام ویژه ای برای این مناسبت در نظر گرفته است که شما عزیزان می توانید از تاریخ 14 تا پایان روز 16 مهر ماه از فروشگاه آنلاین و شعب خانه زرین خریداری نمایید و در کمترین زمان ممکن، در منزل تحویل بگیرید.

 • فروش ویژه محصولات در جشنواره عید تا عید زرین فروش ویژه محصولات در جشنواره عید تا عید زرین

  به مناسبت فرا رسیدن اعیاد سعید قربان و غدیرخم به اطلاع مشتریان محترم میرساند، چینی زرین ایران اقلام ویژه ای برای این مناسبت در نظر گرفته است که شما عزیزان می توانید از تاریخ دهم لغایت نوزدهم مرداد ماه از فروشگاه آنلاین خانه زرین خریداری نمایید و در کمترین زمان ممکن، در منزل تحویل بگیرید.

 • اسامی برندگان فستیوال 98 زرین اسامی برندگان فستیوال 98 زرین

  مشتریان گرامی، ضمن تشکر از شما شرکت کنندگان و عرض تبریک به کلیه برندگان فستیوال 98 زرین به اطلاع می رساند، جهت اهدای جوایز تنها از طریق شماره تلفن ثابت 88770044 (021) با شما در تماس خواهیم بود.


 1 2 3 4 5  ...  

 1. کلیه حقوق برای چینی زرین محفوظ است +