. محیط زیست

محیط زیست

محیط زیست
  • امروزه لزوم بهره برداری صحیح از منابع طبیعی و نگهداری از محیط زیست بر کسی پوشیده نیست. در راستای این مهم شرکت صنایع چینی زرین ایران اقدامات متعددی انجام داده تا ثابت کند که فعالیت صنعتی  نیز می تواند کاملا دوستدار طبیعت باشد.
  • ما بخش عمده منابع آب مصرفی در فرآیند تولید را بازیافت و بخش اندک باقی مانده را به همراه فاضلاب انسانی به وسیله تاسیسات تصفیه به آب قابل مصرف برای مصارف کشاورزی تبدیل می کنیم، تمام پسماند های صنعتی و ضایعات تولید را بازیافت می کنیم، خروجی گاز های اگزوز ها را مورد آنالیز شیمیایی قرار میدهیم و میزان آلاینده ها را پایین تر از حدود استاندارد نگه می داریم و پروژهای زیادی برای مصرف بهینه انرژی پیاده سازی کرده ایم. 
  • به دلیل همین تلاش ها چینی زرین ایران بارها از طرف سازمان محیط زیست کشور، مقامات استان و نمایندگان عضو کمسیون محیط زیست مجلس مورد تقدیر قرار گرفته است.
  • علاوه بر این ظروف چینی چه درمرحله تولید و چه در چرخه مصرف با توجه به مصرف مواد اولیه معدنی و کاملاً طبیعی، کمترین اثر سوء بر محیط زیست را دارد. در عین حال هر ظرف چینی به دلیل چرخه عمر بسیار طولانی اش جایگزین صدها ظرف یکبار مصرف است که از تولید بی رویه زباله جلوگیری می کند و در پایان چرخه عمر نیز بدون آسیب رساندن به محیط زیست به طبیعت باز می گردد و از این جهت مزایای بیشماری به کالاهای مشابه مخصوصاً انواع  ظروف یکبار مصرف دارد.

  1. کلیه حقوق برای چینی زرین محفوظ است +